Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

WIELKA MOC DEMOKRACJI w 12 czynnych WARSTWACH KOLORÓW.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

21-12-2012 Koniec Kalendarza Majów 22-12-2012 Początek nowej ery jawnej demokracji.

  

 

Koniec powszechnego bałaganu w kwestii ustalenia listy jawnej demokracji. Każdy ujawnia swoją szlachetną wolę do narodowej demokracji w kolorach według zgodnej mocy i poziomem wykształcenia.

Widzenie szlachetnej woli w jawnych kolorach energii demokracji w kraju pozwala świadomie określić stan nasycenia mocy i dokładnie wiedzieć:

1.      Z kim się rozmawia?

2.      Komu się odpisuje w Internecie?

3.       Kogo się wybiera na swego reprezentanta.

4.      Kto tworzy konstytucję?

5.      Kto chce wprowadzić poprawki w przepisach?

6.      Kto jest odpowiedzialny, a kto nie jest odpowiedzialny?

7.      Kto wydaje wyrok lub postanowienie sądowe, administracyjne

itd.

8.           i  t. d.  ……

Polska Demokracja Kwantowa wprowadza dwunastkowy system, który z większą starannością od systemu dziesiętnego, dba o prawa i energię każdego człowieka, konieczną w całym systemie narodowej demokracji do uporządkowania chaosu wszystkich energii pozytywnych.  Rysunek załączony przedstawia moc woli w 12 kolorach do wybrania zgodne z posiadanym wykształceniem własną wolą.

Aby, narodowa polska demokracja żyła na wolności, wszystkie warstwy muszą uwolnić jej moc i emitować jawnie i czynnie. Warunek jawnego kompletu 12 warstw czynnych demokracji, jest bardzo ważny i bezwzględnie potrzebny. W celu uruchomienia budowy jawnej narodowej demokracji, należy się zgłaszać do Konfederacji Blogerów

  

KOMENTARZE

 • @goodness
  Nie do końca rozumiem, ale podoba mi się.
 • @Rebeliantka 19:59:15
  WYJAŚNIAM - Zgłaszam swoją honorową wolę z gwarancją własnej odpowiedzialności materialnej w trzeciej strefie od góry z wykształceniem zasadniczym. Widać w zaznaczonym kółeczku na rysunku tabeli to tylko kilka pikseli w strefie różowego koloru………..

  1. Tak wysoko się wpisałem, ponieważ mam udokumentowane wcześniej samodzielne prace wynalazcze i przyjęty do stosowania i produkcji wzór użytkowy i tylko zasadnicze wykształcenie. ……..


  2. Polacy z jednym obywatelstwem wg wykształcenia z ograniczoną odpowiedzialnością mogą zgłaszać się w strefie koloru żółtego (w strefie woli nabytej w spadku po przodkach).

  Tylko szlachetni i odważni obywatele nie wstydzą się posiadanego wykształcenia i ujawniania swojej mocy w celu wsparcia energii polskiej demokracji, która teraz dzwoni pustką jak widać puste wszystkie strefy… Zapisujesz się? …. Dasz przykład, to konfederaci otworzą swoimi pikselami kilkudziesięciomilionową listę Polskiej demokracji zaczynając od pierwszej obecności w jawnej Polskiej demokracji. Na parterze „Dyskretna szara strefa jest rozwojowa i do odpoczynku. W obojętnym kolorze trudno rozpoznać kolor energii demokracji kilku pikseli i nie wiadomo, kto pracuje a kto odpoczywa? Praca zespołowa na piętrach jest teraz bardziej potrzebna do budowy Złotego Wieku Polski. Pozdrawiam
 • @Rebeliantka 19:59:15
  „Szara Dyskretna Strefa Demokracji” to jest druga bardzo potrzebna lewa strona demokracji o słabej widoczność kolorów energii poszczególnych liderów nie nadaje się do konstrukcji czegokolwiek. W takiej strefie można tylko śpiewać, „nie chcę, ale muszę”, „bo, jedno o drugim nic nie wie” i narzekać o masie faktów powstałych na fałszerstwach i oszustwach. Czy mamy odważnych Konfederatów, gotowych ujawnić swoją szlachetną energię do zasilenia jawnej polskiej demokracji po jej prawej jasnej stronie?
  Zaznaczam wszystkie warstwy jawnej demokracji są jednością. Nierozłącznym zbiorem szlachetniejszych zmysłów i woli, zdrowej nawet najmniejszej energii, świadczącej o zdrowym szanującym się organizmie.
  Dlatego szeroki zakres wyboru woli umożliwia wszystkim szlachetnym obywatelom III RP zapis do jawnej polskiej demokracji.
  1. Wolna Wola – zapis obywateli z wieloma obywatelstwami ( energia kolor niebieski)
  2. Przyjęta Wola – zapis obywateli wyrzekających się posiadanych obywatelstw i przyjęcie jednego polskiego obywatelstwa.( energia kolor zielony)
  3. Wola Nabyta – jedno obywatelstwo polskie. ( energia kolor żółty)
  4. Honorowa Wola – jedno obywatelstwo polskie, samodzielne osiągnięcia i odpowiedzialność materialna za swoje decyzje.( energia kolor czerwony)
  Czy popierasz 12 stref czystych kolorów energii, który uruchomi pierwszy widoczny proces syntezy jawnej polskiej demokracji?
 • @goodness 11:34:22
  Dałbym za to aż 1 (lituję się niw wpisując!)! To są urojone konfabulacje!
  Minęło 8 dni - jest odsłon 61!
  Nie licząc tekstów autora, to jest 1 minikomentarz inteligentnej Rebeliantki, która jednak napisała enigmatycznie:
  "Nie do końca rozumiem, ale podoba mi się."
  Jeśli Rebeliantka przyznaje, że nie do końca rozumie, to co powie przeciętny człowiek...?!
  Trzeba zejść z nieba na ziemię!
  Pozdrawiam
 • @drhumor 19:19:06
  Zdaje się, że nie jest to do rozumienia tylko do popatrzenia i poczytania - co też własnie uczyniłem.
 • @drhumor 19:19:06
  Tu raczej należy wyjść z piwnicy i świadomie popatrzeć na jasny świat i stałą hierarchię energii zapisaną w syntezie kolorów promienia słońca.
  Tu klikanie jest zbędne. Moc dzisiejszej energii dostępnej jest zbyt wielka aby nie kompetentne osoby naciskały guziki.

  Pozdrawiam
 • @goodness 11:47:12
  Analiza promienia słońca potwierdza fakt różnych fal kolorów o różnych częstotliwościach. W analogicznym porządku aktywacja syntezy, tych czynnych różnorodnych kolorowych fal daje energię, która świeci i grzeje. Ponieważ energia jest pulsująca, dlatego szara-nijaka, dyskretna strefa jest bardzo potrzebna, jako wygodny parter do kształcenia młodych i dla odpoczynku z regeneracją swojej mocy starszych obywateli po pracy w budowie nowej techniki, która daje możliwość równoległego rozwoju większej kultury demokracji na Ziemi. Pozdrawiam
 • @Marek.Lipski 15:56:11
  http://m.nowyekran.pl/9d075a8635b7fb713e46d4c9e60099c1,1,1.jpg
  KonfederacjaBlogerów - Celem Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów (KRBK) jest wspieranie inicjatyw środowiska blogerów i komentatorów, jego reprezentacja i ochrona praw. Konfederacja działa na zasadach równości, wolności, wzajemnego szacunku
  http://konfederacjablogerow.nowyekran.pl/

  Witam i Pozdrawiam
 • @night rat 20:50:37
  Poczytaj o syntezie ....... http://pl.wikipedia.org/wiki/Synteza ........... "Złoto jest tam, gdzie go szukasz w szarej strefie gleby, też brak wartości" - :)
 • @nikander 10:32:23
  Jeśli tylko wspominam o równowadze demokracji, wiem prawdopodobnie nie będę popularny, chyba że zaczniesz czytać jak to określa @drhumor „konfabulacje”, niezadowolone witryny jak ta tutaj, trudne do znalezienia, zmarginalizowane i wyśmiewane przez ludzi, którzy nie bardzo wiedzą, o czym mówią, ale którzy twierdzą, że wiedzą, bo swoje informacje dostali ze źródeł, które nigdy nie wymieniają tego magicznego słowa równowaga.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej