Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Czas na Polską Demokrację Kwantową

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zgodnie z naturą hierarchii, powinna istnieć czwór władza. I. Władza Ustawodawcza, II Władza Wykonawcza, III. Władza Sądownicza, i IV Władza Prezydenta, Reprezentacji Dyplomatycznej, Obrony, Rozwoju Kultury i Gospodarki.

 

Polska Demokracja Kwantowa

Jest nowym nieznanym jeszcze nie zastosowany systemem czwór-władzy ludu, budującym wyższą kulturę Demokracji.

Demokracja cyfrowa pokrywa się z planami Boga w porządku numerów, które są tym „Dobrem”, które mają zwyciężyć zło zgodnie z wolą mojego patrona błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki, „Zło dobrem zwyciężaj”. Legalizacja numerów Polskich jednostek demokracji zbuduje nową świadomość sumienia Narodu Polskiego. Kwantowy zapis dobra służący do obrony własnej demokracji, przed działaniem zła daje przewagę ponad 50% prawdopodobieństwa znając efekt dobrowolnej identyfikacji. W oparciu o autentyczne wartości, dzięki porządkowi numerów zło będzie znikać automatycznie. Sumienie Polaków w logicznej świadomości wybierze porządek i rozwój. Dominację w państwie obejmie demokracja, zwyciężając politykę, zażąda zwrotu swego naczelnego miejsca w centrum czwór-władzy, czyli w Sejmie RP.

 

 

KOMENTARZE

 • @autor
  Fajne

  Tylko - jakby zmienić nazwę na Polska Demokracja Skwarkowa, byloby jeszcze zabawniejsze.
 • @nonscolar 17:32:39
  Dzięki za komentarz. Jadowite masz pomysły jak dyżurny stołówki:) Pozdrawiam
 • instalacja numerologiczno-polityczna
  Gdyby to było tak łatwo. Internet jest tak samo cierpliwy jak wcześniej był papier.
 • @adevo 20:38:03
  Wspólny cel budowy zdrowego Państwa wyznacza tylko jedna linia numeryczna demokracji i każdy swój numerek może pobrać w swojej warstwie możliwości, czy to takie trudne, wstydliwe, poniżające? Służyć jawnie Polsce i Narodowi to wielkie wyróżnienie ponad przeciętność.?
 • @goodness 21:46:44
  Naturą hierarchii jest porządek Boga. Zło znika, gdy w sejmie są obecni przedstawiciele 4 sił władzy - brawo. Widzisz dobre art boli dlatego ludzie uciekają. Jakość Twoich postów można liczyć ilością odsłon im mniej tym wyższa jakość.

  A przecież nam chodzi o to by dużo ludzi rozumiało o co Tobie chodzi. Niestety musieliby oni przeskoczyć wiele kulturalnych uwarunkowań na raz, przykre to. Ale oczywiście nie rezygnuj.
 • @adevo 01:00:56
  Dzięki za otwartą krytykę, której prawda się nie boi. Małą ilość odsłon jest efektem obrzydzenia samego słowa demokracja i tym, co wyprawiają politycy z jej zawłaszczoną Flagą indywidualnej własności tylko demokracji. Aby zrozumieć mój system w tym wypadku nie należy przeskakiwać wiele kulturalnych uwarunkowań, ale po prostu wrócić do punktu wyjścia. Dopóki złodziejstwo, praw własności demokracji, będziesz uważał za normę polityczną to nigdy nie zrozumiesz, co to jest nawet jednostka demokracji.
 • @goodness 10:29:33
  Polecam ważny temat.
  http://jeznach.nowyekran.pl/post/57068,postawy-spoleczne
  „Podstawy społeczne”
  Bogusław Jeznach
  Ustrój globalnego kapitalizmu, oparty na kulcie chciwości i egoizmie wyczerpał swą formułę i zbliża się do nieuchronnego końca. Wyjątkowo szybko okazał się on kolejnym narzędziem ucisku, a nie społecznego lub moralnego postępu, kolejną utopią, destruktywną dla gospodarek całych państw i zupełnie niesprawną w regulowaniu stosunków społeczno-gospodarczych. Przynosi ludzkości więcej szkody niż pożytku i jest już powszechnie odrzucany przez większość, w tym przez młode pokolenie w coraz większej liczbie krajów. Będzie on, oczywiście, nadal walczył jeszcze o swoje przetrwanie i wierzgając przed zgonem może jeszcze zadać nam wiele bolesnych ran, ale przetrwać już nie może. Także z tego względu, o którym tak celnie kiedyś powiedział Mahatma Gandhi: „Ziemia potrafi zaspokoić wszystkie potrzeby człowieka, z wyjątkiem jego chciwości”.
 • @goodness 10:57:32
  Tylko Pańska demokracja jest zbyt naukowo-matematyczna.
  Nie lepiej oprzeć system na ludziach dobrze znanych ze sąsiedztwa, którzy na codzień współdziałają ze sobą dla dobra ogółu w oparciu o wysokie morale?
 • @goodness 10:29:33
  Punkt wyjścia - masz na myśli salę sejmową z 4 siłami władzy, czy stan po Armagedón ?

  Moim punktem wyjściowym jest dzisiejsza przestrzeń, tam gdzie ja stoję (za CKN)!

  http://www.youtube.com/watch?v=AlaWXtpXl68

  Co do postaw społecznych: po co ludziom nowe kazania. Wystarczy 10 Przykazań Bożych. Tych z którymi się każdy Polak zapoznał. Tam masz też hierarchię. Demokracja Bezpośrednia jest w podziale władzy bezhierarchiczna. Wszyscy jesteśmy właścicielami Polski! To jest punkt wyjścia dla niedalekiej już przyszłości.
 • @adevo 03:53:52
  Przykro mi odmówić Tobie racji, ale władzy bezhierarchicznej nawet w zwykłym słowniku nie ma. Na pewno też takiej władzy nie znajdziesz w strefie sacrum. Ja swoją przestrzeń życiową mam zabraną przez dekret Bieruta i walczę o położenie własnego cienia na własnej polskiej ziemi. Co do pierwszej części Twoich myśli w punkcie wyjścia - masz na myśli salę sejmową z 4 siłami władzy, to prawidłowo zgadłeś:)
 • @APGP-Maciej Kowalski 23:30:08
  No cóż ja mogę tylko napisać o zbadanie ile cukru jest w niepolskim cukrze, bo sól, którą spożywamy i wesoło się trujemy poza kolorem ma techniczne domieszki. Ale co to, kogo obchodzi? Ciekawe, dlaczego Szanowny Pan przedstawia metody na sąsiada, które nie wszędzie można stosować tak jak demokrację cyfrową?
 • @goodness 12:59:42
  Bo nie znam się na matematyce.
  A gdyby ten Pański sposób jakoś łatwiej dało się zobrazować, tak geometrycznie by był prosto zrozumiany nawet bez matury.
 • @APGP-Maciej Kowalski 02:23:43
  Uważam, że sposób budowy demokracji musi być zrozumiały tak jak układanie kolorowych klocków w przedszkolu. Wzór na rysunku w nowym poście NE. Następne rysunki i po zawodówce będą zrozumiałe. Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej