Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Tajemnicę liczby 13 wyjaśnia moje odkrycie dwóch stron demokracji (ciemnej i jasnej)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska Demokracja Cyfrowa cz. 2.

 

 


 

   

  

Wynalazek pokazuje trzynasty kolor demokracji ciemno – szary, zapisany ciągiem matematycznym od 0 do 0,09.

Ten szary trzynasty kolor – prezentuje ciemną stroną mikro liczb demokracji, trudną do obserwacji, gdzie agresja utrzymania dominacji tworzy destrukcję niehamowaną. 

Z braku wiedzy naród jest pod dominacją ciemnej strony „13 strefy Demokracji”.

Jasną stronę demokracji mogą prezentować ludzie pozwalający na rozpoznanie się wzrokiem ludzkim, z której są warstwy narodu. Obdarzeni potrzebą budowy organizmu i instynktem hamowania agresji utrzymają porządek społeczny.

Dalsze odrzucanie przez Naród odruchu hamowania agresji złymi definicjami o demokracji prowadzi do zniszczenia życia młodych pokoleń i stratę Państwa. Najwyższy czas na działanie demokracji o dwóch czynnych stronach, które dają równowagę życia. Co Bóg złączył na stałe jednym ciągiem liczb, (od liczby 0 do 0,09 ( lewą stroną demokracji z prawą stroną demokracji) od liczby 0,1 do liczby 9,9), tego zmieniać i próbować zniszczyć nikt niema prawa.

Wynik braku kolorów na jasnej stronie demokracji oznacza bezwzględnie panowanie ciemnej 13 w RP.

KOMENTARZE

 • @goodness
  Jakże logiczne wytłumaczenie dla ‘pechowej’ trzynastki:).
  Wszyscy chyba znają ten przesąd, że 13-tego może nas spotkać pech, a nigdy nie słyszałam uzasadnienia dla tej teorii. Kto i kiedy dołączył dla wzmocnienia ‘piątek'? ;)
  W matematyce nigdy nie szybowałam tak wysoko, jak Pan, jednak uznaję jej pozycję ‘królowej nauk’.

  pozdrawiam :)
 • @Łażący Łazarz
  Szanowny Panie Łażący Łazarzu, co naturalne jest proste i niezwykłe.
  Kopernik długo udowadniał, że Ziemia jest kulista. Ja udowadniam, że demokracja posiada dwie strony. Musimy przestać tolerować kłamstwa wyborcze, bo staniemy się jego królestwem. Wypaczona idea współczesnej demokracji prowadzi do zagłady całej Planety Ziemi i nie tylko Polski. Niestety musimy z trudem wejść na pustą jasną stronę demokracji i z godnością, zacząć nową erę cyfrowej obrony obywateli w XXI wieku.
  Dziękuję za ocenę. Cyfry nie kłamią
  Serdecznie Pozdrawiam
 • @cyborg59
  Dziękuję za zrozumienie.
  Pozdrawiam
 • @InaMina
  Czy nie prościej będzie bez Pana Pani i przejść prosto na ty we wspólnej sprawie ratowania życia ludzi w Polsce? Matematykiem nie jestem, tylko zwykłym polskim racjonalizatorem, którego gruba kreska w III RP okradła z tożsamości, majątku i zdrowia. Na podstawie ciągu liczb od, 0 do 0, 09, czyli lewej strony demokracji oświadczam, że wszystko, co piszą o 13 jest prawdą.
  Serdecznie Pozdrawiam
 • @goodness
  Bardzo chętnie przejdę na Ty :)
  Tak od początku zwracałam się do wszystkich w sieci i nie miałam problemu, kiedy i do mnie tak się zwracano, niezależnie od wieku dyskutantów.
  Nabrałam ostrożności, kiedy ktoś, kto stosował wcześniej wobec mnie tę bezpośrednią formę, nagle stwarzał dystans, zwracając się do mnie z ‘szacunkiem’, który oznaczał zwykle różnicę poglądów;)
  Profilaktycznie, nie chcę narażać się na wytykanie mi braku taktu w kontaktach netowych.
  Cieszę się z tej propozycji :)
 • @InaMina
  Demokracja to wynik jednego działania, który jest zależny od każdej liczby. Jeśli wchodzisz do działania to taka forma jest konieczna.
  Jest jeszcze kilka moich epokowych cyfrowych wynalazków, ale wracając do 13 czy rozumiesz zakres szarej strony demokracji?
 • @goodness
  Rozumiem ją tak, jak kolorystycznie wyrażamy nasze nastroje, naszą sytuacją, nawet podświadomie wyrażaną w kolorystyce ubrań.
  Przenoszę to niejako na Twój sposób obliczeń z zastosowaniem koloru do sytuacji wyborów społecznych.
  I tak, szary kolor odpowiada potrzebie unifikacji, wtopienia się w szarość dnia, poglądów? Nie wyróżniania się z tłumu?
  Niestety, w kwestii przełożenia tego na system cyfrowy, liczę na Ciebie, że to wyjaśnisz.
  Już pisałam, że zastosowanie koloru w informacji jest dla mnie naturalne, tak, jak naturalne jest to, że kolor ‘istnieje’ i ma znaczenie.
 • @InaMina
  Pierwszy stopień demokracji musi być bardziej starannie wykonany z pominięciem, trzynastego szarego koloru obojętnego na wszystko. Czyli cała sprawa musi odbywać się na jasnej stronie demokracji, gdzie żaden wyborca czynny, czy bierny, w tłumie nie zgubi się. Mój sposób obliczeń z zastosowaniem 12 kolorów odpowiedzialnych za rozwój organizmu do sytuacji wyborów społecznych, wyróżnia 12 warstw społecznych razem z ich najlepszymi przedstawicielami.
  Nie zmuszając ludzi obojętnych do głosowania z 13 strefy mamy możliwość uzyskać 100% frekwencji w wyborach powszechnych. Od początku świata lewa i prawa strona człowieka jest w idealnej zgodności.
 • @goodness
  Czekam na następne wpisy, gdzie wyjaśnisz, jak widzisz te 12 warstw społecznych, jak je definiujesz?
  Jak z tych warstw wybrać ich najlepszych przedstawicieli?
  Kolejnym krokiem będzie zapewne wyjaśnienie ‘technologii’ wyborczej?
 • @goodness
  "Kopernik długo udowadniał, że Ziemia jest kulista." ?
  My goodness!
 • @InaMina
  Jeszcze temat 13 wyznaczającej stały punkt linii życia.
 • @Robin
  Kopernik cyfrowych zabawek nie miał, a czas się nie zmienił.
  Pozdrawiam
 • @goodness
  OK, nie ponaglam, czekam na ciąg dalszy :)
 • @goodness
  Trafiłem tu, przypadkowo i w związku z tworzonym systemem liczenia głosów i Pańskim tam wpisem. Jakos dotąd nie zauważyłem Pana. Przepraszam
  Mam pytania (jeśli wolno?):

  Czy długo potrwa jeszcze wyjaśnienie Pana "teorii demokracji ?
  Czy Pan wie, ze demokracja... to (jakby to powiedzieć ?)...badziewie ?
  Czy nie wydaje sie Panu, że istnieje (od dawna uznany już ) prosty model ...lepiej tłumaczący świat (nie tylko poczynania "demokratyczne ")ludzi ?
  ... na razie tyle ?
 • @tfur-ja
  Co by nie powiedzieć o demokracji zwykłej (13 strefa po szarej stronie) to prawda, dlatego, że wszystko we mgle wydarzyć się może? W szarym kolorze badziewie też się znajdzie. Nic nie widać, więc: oset udaje różę, zając udaje niedźwiedzia, płotka udaje szczupaka, wróbel udaje orła a Polska Konstytucja 3 maja w więzieniu od 250 lat. Zła definicja demokracji tresowana w szkołach pozwala na organizowanie fałszywych wyborów. Wiadomo, kogo te wybory mają zniewolić, prymitywnie ograniczoną wolą do 30%, bez żadnej odpowiedzialności. Demokracja trwa od początku życia człowieka w naszej galaktyce. Zmienić demokracji nikt nie jest w stanie. Można zacząć budowę podstawy kultury demokracji zaczynając od 133 posłów, o co proszę.
 • @InaMina
  Jako Pierwszy ujawniam wszystko o liczbie 13 – jej szary kolor działa jak kaptur, lub kołdra, gdzie każdy każdemu jest równy, nie wiadomo kto i jak kibicuje, kto i jak odpoczywa w 13 strefie szarego koloru. Dlatego na Pierwszej Stronie Demokracji żyje Zwykła Demokracja zmieniana tylko nazwami politycznymi. Tu ludzie zaczynają życie, robią, co potrafią i umierają. Trzynastka w szarym kolorze, jest domem wszystkich kolorów, oraz wartością działania ich rozproszonych odcieni: wypoczynku czynnego i biernego, uciechy, szczęścia, tragedii, nauki, lenistwa, wypoczynku, lęku, staranności, odwagi, dyplomacji, paserstwa, zaprzaństwa, zdrady, miłości, kradzieży, kochania, zabójstwa, płodzenia dzieci, rodzenia dzieci, aborcji, sportu, pracy, choroby leczenia, jedzenia, wydalania, zazdrości, agresji, obrony, zatrucia, wyzdrowienia, oszukiwania, mówienia prawdy, podstępu, wrogości, przyjaźni braterstwa, zakochania się, obojętności, unikania, obrony koniecznej, obrony agresywnej, patriotyzmu, zdrady, obojętności, wprowadzania w błąd, pochopnych decyzji, wstydu, pogardy poniżenia, zaufania, dobroci, zbrodni, kary, ataku, pielęgnacji i kultury. W cieniu szarości jest wszędzie równo i dlatego 13 strefa jest Zwykłą Demokracją, ponieważ nie posiada żadnej reprezentacji na drugiej stronie zainteresowanej na stałe budową i rozwojem gospodarczym Państwa. Jerzy Dobrowolski

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej