Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Warto przejść na jasną str. Demokracj aby ratować Ojczyznę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska Demokracja Cyfrowa

 

Dowód istnienia Demokracji Cyfrowej cz. 1

Na specjalne życzenie Pani z Nowego Ekranu „InaMina” udowadniam istnienie Demokracji Cyfrowej od początku istnienia naszej galaktyki i przedstawiam 3 dowody. 

1.      Dowód 1. „Ciąg liczb od 0 do 0,099 dalej 0,1 do 0,9 dalej 1 do 1,9 dalej 2 do 2,9 dalej 3 do 3,9 dalej 4 do 4,9 dalej 5, do 5,9 dalej 6 do 6,9 dalej 7 do 7,9 dalej 8 do 8,9 dalej 9 do 9,99…..9 ” Nieskończoność dziewiątek daje nam ilość potrzebnych numerów dla wszystkich wielkości liczbowych narodu.- Demokracji cyfrowej nie trzeba uczyć. Jest ona znaną cechą natury zawartą w nieprzerywanym ciągu liczb pomiędzy „0” i końcem liczby 9,9 w nieskończoność dziewiątek. Ten zbiór jest znany ze szkoły podstawowej.

2.       Dowód 2.  moje nowe odkrycie „dwóch stron demokracji „ złączonych tworzy Ciąg liczb obojętnych. (CLO), jako szara strona demokracji mikro liczb, jednocześnie prawdziwa strefa 13), Mikro liczby pierwsze w szeregu prymitywnie mogą blokować przejście kolorów na jasną stronę dalszego ciągu liczb dużych (CLD)  dla 12 stref                 Dowód 3. Ciąg liczb obojętnych, czyli mikro liczby od 0 do 0,09 wystpują w każdej cząsteczce.

licz      CLO (ciąg liczb obojętnych), jako szara strefa, bez widzenia porządku i kultury demokracji swoim panowaniem może niszczyć cały organizm Państwa.. 

- Demokrację cyfrową można dokładnie widzieć w kolorach, obliczać i ciągle obserwować wartości tworzone losem życia jednego narodu. Wystarczy oglądać TV, aby sprawdzić na żywo prawdę i spokojnie wstawić znak równania pomiędzy koloromi natury a kolorami zapisu cyfrowego obrazu TV. Czasy czarno-białego ekrany skończyły się. Przedłużanie okupacji Polski kapturowym prawem politycznym jest perfidną zbrodnią na narodzie Polskim. Zakaz kapturów na stadionach powinien szczególnie obowiązywać w Sejmie itd.

 Same chęci bez wejścia na jasną stronę demokracji, ludzi chcących ratować ojczyznę nic nie da. Ponieważ ciągle będą podobni do tych ukrywających swoją obojętność.  

Obraz dzisiejszej demokracji prezentuje szara strona, połączona z pustą jasną stroną przeznaczoną dla, szlachetnych warstw Narodu.  

 Pusta strona jasnej demokracji, oznacza brak odważnych szlachetnych obywateli i, brak odważnych szlachetnych warstw narodu polskiego, lub blokadę nauki przez terror, okupację i niewolę.

Pierwszy stopień kultury Demokracji to 133 Posłów, czyli przedstawicieli 12 kolorowych naturalnych warstw narodu polskiego.  Drugi stopień kultury demokracji to 266 Posłów. Trzeci stopień kultury demokracji to 399 Posłów. Kogo reprezentuje liczba 360 posłów?

 Określam: (CLO Ciąg liczb obojętnych od 0 do 0.09) I ( CLD – ciąg liczb dużych od 0,1 do 9,9)Jeśli CLO > CLD mamy Państwo totalitarne. Jeśli CLO = CLD mamy pierwszy stopień kultury demokracji w Państwie, Jeśli CLO < CLD mamy następne stopnie kultury demokracji i spokojny rozwój Państwa i można zapobiegać interwencji pośredniej innych Państw.Obecnie mamy czarnobiałe prawo, czyli dominację, CLO > CLD

 CLO > CLD

CLO = CLD

CLO < CLD

 Pytanie do wszystkich

Czy mogą stanowić prawo Posłowie którzy: 1. ograniczają wolę wyborców. 2. korzystają z tego ograniczenia sami głosując na siebie w wyborach przy głosowaniu z ograniczoną własną wolą?

                      

 

KOMENTARZE

 • „Warto przejść na jasną str. Demokracj”
  Jasną stroną demokracji jest wolny rynek.
 • @Grzegorz Rossa.
  Prosze nie głosic tej "zbawiennej" ewangelii. Nie czegos takiego jak wolny rynek.
 • @radosław
  Nie ma czegos takiego jak wolny rynek.
 • @radosław
  Nie bądź Pan taki Kononowicz.
 • @Grzegorz Rossa.
  Nie jestem. Prawde piszę przecież.
 • @radosław
  Niczego nie ma. Sprawiedliwości nie ma. Honoru nie ma. Uczciwości nie ma. Niczego nie ma.
 • @Grzegorz Rossa.
  należy przejść na jasną stronę demokracji bo to oznaczać będzie wolny rynek
 • @goodness
  Dziękuję za dedykację :)
  Domyślam się, że po wprowadzeniu do teorii i postaw do jej zastosowania, przedstawi Pan wkrótce, jak można zastosować Demokrację Cyfrową w praktyce wyborczej.
  Do tej notki mam pytanie: co wyniknie z wyboru 133, a co z pozostałej liczby posłów? Może czegoś nie zrozumiałam?
  Przepraszam, że ja taka praktyczna jestem :)

  pozdrawiam :)
 • @Pytający
  Jeżeli wolnego rynku nie ma, to nie ma jasnej strony demokracji. Nie ma na co przechodzić.
 • @Grzegorz Rossa, radosław, Pytający, InaMina
  Witam Drogich gości i wyjaśniam, jasna strona demokracji posiada wiele spraw już uporządkowanych i dlatego działają przekazy pikseli na odległość. Narzekanie i gdybanie nic nam nie da. Twardo oprzyjmy nogi o działający system cyfrowy na jasnej stronie demokracji i i odzyskujmy wszystko to, co nam ukradziono pod przymusem na ciemnej stronie demokracji. Wystarczy 133 posłów na jasnej stronie demokracji, aby stworzyć wreszcie stan równowagi Państwa.
  Dla Szanownej Pani wprowadzającej mnie na NE. Dziękuję za pytanie. 133 Posłów z jasnej strony demokracji prezentuje wszystkie warstwy jednego Narodu bardzo wielkim i ciężkim wzorem piramid, który przekazali nam przodkowie korzystający z jasnej strony demokracji. Szara strona demokracji posiada z sufitu wziętą liczbę 360 posłów, udających, że kogoś reprezentuje i nie zrezygnują z jesiennych wyborów. Liczba 266 Posłów na jasnej stronie stanowi Drugi stopień kultury Demokracji i analogowo o 133 posłów więcej mamy Trzeci stopień kultury Demokracji. Co z pozostałą liczbą posłów? Odpowiadam jest zakaż stadionowy zakrywania twarzy, to może być i sejmowym.
  Serdecznie pozdrawiam.
 • @goodness: Twardo oprzyjmy nogi o działający system cyfrowy na jasnej stronie demokracji i i odzyskujmy wszystko to, co nam ukra
  dziono pod przymusem na ciemnej stronie demokracji. Wystarczy 133 posłów na jasnej stronie demokracji, aby stworzyć wreszcie stan równowagi Państwa"
  =========================================================

  Jakich Państwa?

  Pozdrawiam,
 • @Grzegorz Rossa.
  Chodzi o stan równowagi Demokracji w Państwie.
 • @goodness
  Po jasnej stronie demokracji, czyli na wolnym rynku równowaga jest dynamiczna i ustala się sama.
 • @Grzegorz Rossa.
  radosławnapisał Nie ma czegos takiego jak wolny rynek. A Ja twierdzę że demokracja istnieje od początku Świata z jasną kolorową stroną i ciemną szarą stroną. Chyba że masz serce po środku to przepraszam. Przedstawiłem ciąg liczb demokracji i błędu nie ma.
 • @goodness
  Już sama idea głosowania [wyboru zgodnie z moją wolą], tak, że nie będą do tego potrzebne tabuny ‘sprawdzaczy’, a wynik wyświetli się automatycznie po każdym oddanym głosie, jest dla mnie czymś przełomowym. Nie wiem, czy nie poprzekręcałam czegoś w moim zrozumieniu Demokracji Cyfrowej?

  Jeżeli 133 posłów nie zaprzecza naturalnemu porządkowi demokracji, to nie przeszkadza mi, że na początku moglibyśmy mieć tylko pierwszy stopień kultury Demokracji.

  Słuchałam wczoraj marszałka Schetynę w puszcze Paradowskiej, kiedy mówił m.in. na temat pracy Sejmu i słynnej szuflady. Pomyślałam sobie, jak to ja ‘blondynka’, jak to jest?, że po ponad 20 latach ‘wolności’, do tej chwili nie udało się tak licznej reprezentacji Narodu w tylu kadencjach, uchwalić raz na zawsze wszystkich potrzebnych nam przepisów? Ciągle mają strasznie ‘dużo’ pracy?
  Na moją logikę [powtarzam: blondynki], już dawno wszystko powinno być jasne i przejrzyste.
  W Sejmie z 133 posłami możnaby rozpatrywać inicjatywy obywatelskie, [które teraz śmiesznym zabiegiem odesłano do dalszego procedowania, żeby ich nie procedować] oraz poprawiać tzw. ‘martwe’ przepisy.

  Przecież dla stabilności naszego funkcjonowania, już dawno powinniśmy mieć takie prawo i takie rozporządzenia, które wprowadzają ład i poczucie bezpieczeństwa.
  A teraz posłowie z ogromną ‘misją’ szalonej pracy chcą do Sejmu, żeby produkować, produkować i produkować … zaczynam się bać tych nowych ‘produkcji’, bo to oznacza, że NIC nie mamy dobrze zrobione w tymże Sejmie.
  Bo nie mamy, bo źle wybieraliśmy, bo źle to wszystko zaprojektowaliśmy.
  Przecież nasz Naród stać na ludzi, którzy myślą dalej, niż jedna, dwie, trzy kadencje, najlepiej dożywotnio z emeryturą poselską i bez konsekwencji za produkcję bubli, które niby to 'następni' zmienią, poprawią, no... uszczęśliwią nas.
  Nie myślę tu o jakimś nowym systemie, bo blondynki na tym się nie znają.

  Skończę ten komentarz, bo mogłabym tak dalej ośmieszać się szukaniem dziury w całym ;)

  pozdrawiam :)
 • @InaMina
  http://pionek.nowyekran.pl/post/13460,polska-dla-polakowhttp://pionek.nowyekran.pl/post/13460,polska-dla-polakow
  Prawidłowo o idei przełomu w demokracji. Dodam jeszcze w wyborach nie będzie nieważnych głosów. Tajny głos będzie musi być prawidłowo wpisany inaczej urna go nie przyjmie.
  Układamy klocki cyfrowe w kolejności błędu nie ma. Dlatego może być gorąco. Caus – autor pomysłu zastosowania pary, jako siły roboczej, został uznany za niepoczytalnego maniaka i osadzony w więzieniu. Czy to wstyd domagać się sprostowania błędu zaniechania kolorów w demokracji w czasach pikseli wszędzie na pierwszym miejscu?
  Polska jest Ojczyzną Polaków. Pięknie sprawę opisał Pan Przemysław Kudliński. http://pionek.nowyekran.pl/post/13460,polska-dla-polakowhttp://pionek.nowyekran.pl/post/13460,polska-dla-polakow
  Serdecznie Pozdrawiam
 • @cyborg59
  Szybko wydał Pan diagnozę. Ja nie jestem lekarzem i nie wstydzę się tego, że spodobał mi się projekt gospodarza.
  Nie wszystko jeszcze rozumiem, a to tylko z braku czasu na dokładne zgłębienie 2 letniej pracy nad projektem.
  Z fragmentów, które poznałam mam swoje wyobrażenie finalne i czekam cierpliwie na całą prezentację, żeby sobie potwierdzić słuszność projektu.

  pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej