Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 5936 komentarzy

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Niebezpiecznie na Neon 24.pl wiedza sen straszy policją.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław jest zagrożony. http://alfa.com.hel.neon24.pl/post/127998,kalejdoskop-polityczny

 .
Matematyka zawsze i wszędzie prawdę mówi.
Lecz, Bezwzględna Równowaga żywych organizmów w trójpodziale konstytucyjnym jest nieszkodliwa tylko przy sprawiedliwym dzieleniu mięsa spożywanego przez ludzi. 
Logicznie _ Żadna Konstytucja nie może ważyć ludzi jak mięso spożywcze:)))
nadużycie link skomentuj
goodness 13.12.2015 20:18:47
 
 
Skąd o tym wiesz?
//" Niech Pan powie Prawdę o "bombie", jaką przygotowała PO dla Nowego Rządu."//
Skąd o tym wie PKDK, że PO przygotowywała "bombę". Czyżbyście uczestniczyli w tymże przygotowaniu i sPiSku? Skąd też wiecie, że Pan Petru (konkurent PO i PiS-u) o tym wie? 
Czasem się trzeba trochę zastanowić nad tym co się pisze, bo można wylądować na Policji z podejrzeniem o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, jak pewien zdenerwowany klient ZUS- u, co w nerwach wykrzyknął, że "on zrobi porządek i wszystkich wysadzi" (miał na myśli ze stołków, a wyszło że w powietrze - w ramach pomyłki w zeznaniach poszkodowanych i prokuratorskiej interpretacji)
Ale cóż można się spodziewać po człowiekach co nawet za życzenia potrafią uderzyć w policzek, że docenią wysiłki polityka Ryszarda Petru który nawoływał do zawarcia kompromisu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, a nie do obalenia PiS-u. 
**********************
Pierwszy odesłałem Was do opinii prawnej Janusza Wojciechowskiego. Wbrew Waszej interpretacji jest ona przeciwko PiS-owi. Istotnie Trybunał Konstytucyjny orzekł o niezgodności ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, a nie orzekł o niezgodności uchwały sejmu wybierającej spornych sędziów Trybunału. Problem polega na tym, że PiS snując intrygę (do czego sami się przyznają i co wynika z Waszego komentarza)i uchwalając nowelizację ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i podejmując na jej podstawie nową uchwałę o wyborze kolejnych (PiS-owskich) sędziów Trybunału zapomniał najprawdopodobniej o uchyleniu poprzedniej uchwały (i na tym polegał "bubel" prawny PiS), licząc iż zmiana ustawy przez PO zostanie w całości zakwestionowana przez Trybunał. Tak się jednak nie stało i są nadal w obrocie prawnym dwie uchwały Sejmu co do wyboru nowych sędziów Trybunału.
Jeżeli idzie o nieuczciwą zagrywkę PiS przez doprowadzenie do niemożności orzekania w pełnym składzie przez Trybunał, to Bozia kolejny raz odebrała rozum PiS-owi, ponieważ nie zgłosił w trybie art. 162 Kodeksu postępowania cywilnego (mającego zastosowanie z mocy ustawy o Trybunale Konstytucyjnym) zastrzeżeń co do składu Trybunału i intryga upadła na zasadzie: "kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada". W takiej sytuacji "cwaniakowi" pozostało tylko odmówić wykonania wyroku Trybunału Konstytucyjnego i odbierać "po amerykańsku" rozum zwolennikom PiS, aby w razie czego umieścić ich w szpitalu psychiatrycznym z mocy zmiany ustawy Kodeks postępowania karnego dokonanej za poprzednich rządów PiS, gdy Prezydentem był Lech Kaczyński, a Ministrem Sprawiedliwości Pan Ziobro.
Może więc tak o tej "bombie" powiecie, gdyż ona już wybuchła i można zgodnie z Biblią oceniać jej skutki - w przeciwieństwie do rzekomej "bomby" PO.
nadużycie link skomentuj
wiedza - sen 14.12.2015 05:23:58
------------------------
 
Polski klub Demokracji Kwantowej jako organizacja pożytku publicznego  występuje w obronie ludzkości.
Piszemy o bombie która bardzo dawno wybuchła, przed 224 laty, przez wpisanie równowagi trzy władzy do konstytucji, której bezwzględne skutki niszczą życie milionów ludzi na Swiecie i uniemożliowiają życie prawdziwej demokracji.
 
 
Dlaczego trwa obrona bomby matematycznej która wybuchła w drugim tysiącu n. e.  w zapisie konstytucji równowagi 3 władzy????  ( Lecz, trójka udowodniła, że jest bezwzględna nigdy nie pozwoli na działanie funkcji i zasadom liczby parzystej przyjaznej i bliskiej rozwoju człowieka)
 
 
 Łamanie prawa Matematyki jest przeciwko ludzkości XXI wieku, dlatego popieramy temat zmiany Konstytucji z uwzględnieniem wpisu czwór władzy w art !0.(z prawdziwą równowagą demokracji)..
 
 
Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław

 

KOMENTARZE

 • @AUTOR
  Odpowiedź dla wiedza sen:

  //" Niech Pan powie Prawdę o "bombie", jaką przygotowała PO dla Nowego Rządu."//
  Skąd o tym wie PKDK, że PO przygotowywała "bombę". Czyżbyście uczestniczyli w tymże przygotowaniu i sPiSku? Skąd też wiecie, że Pan Petru (konkurent PO i PiS-u) o tym wie?

  Czasem się trzeba trochę zastanowić nad tym co się pisze, bo można wylądować na Policji z podejrzeniem o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, jak pewien zdenerwowany klient ZUS- u, co w nerwach wykrzyknął, że "on zrobi porządek i wszystkich wysadzi" (miał na myśli ze stołków, a wyszło że w powietrze - w ramach pomyłki w zeznaniach poszkodowanych i prokuratorskiej interpretacji)
  Ale cóż można się spodziewać po człowiekach co nawet za życzenia potrafią uderzyć w policzek, że docenią wysiłki polityka Ryszarda Petru który nawoływał do zawarcia kompromisu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, a nie do obalenia PiS-u. //

  KPDK NIE WYPOWIADAŁ SIĘ W TEJ SPRAWIE..Notka była NOTKĄ MOJĄ - zaślepienie nie pozwoliło Ci doczytać... ???// - odpowiedź dla wiedza sen w komentarzu pod Jego wpisem. pozdrawiam. Helena
 • wiedza
  Już kilka razy polskich goi ostrzegał w minionym czasie agent Mossadu Juval Aviv o "wybuchu bomby" w Polsce. Spietru widocznie dostał wytyczne z Telavivu.
 • @kfakfa 14:54:43
  .
  Witam Serdecznie.Dzięki za wyjaśnienie.

  Nadchodzi zmiana i Polacy traktowani przez własną Konstytucję III RP za zwierzęta mają okazję zmienić zapis równowagi władzy w art 10. na zgodną z matematyką, dla ludzi.

  Eskimosi, stracą podstawę nazywania nas gojami:)
 • @alfa.com.hel 12:22:15 i autor artykułu
  //"Polski klub Demokracji Kwantowej jako organizacja pożytku publicznego występuje w obronie ludzkości.''//
  Proszę podać w takim razie numer KRS oraz orzeczenie sądowe zatwierdzające statut tej organizacji.
  Obrona ludzkości przez przedstawianie planu wymordowania sędziów Trybunału Konstytucyjnego to jak słusznie zauważa Zawisza Niebieski i mówiąc skrótowo jest robieniem ludziom wody z mózgu.
  Nieźle Was w tej Ameryce wyszkolili. Oj nieźle.
 • @goodness 14:39:08
  https://m.neon24.pl/62b4d3f1b618c8e4e13b6df91ea73cff,0,0.gif
 • @alfa.com.hel 11:07:35
  https://m.neon24.pl/c304ca3ddb8e2f25806a4095d346b390,0,0.jpg
 • @alfa.com.hel 11:10:21
  https://m.neon24.pl/44a0e4f3c9d85a5570a099420c7a0aeb,0,0.gif

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej