Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Niebezpiecznie na Neon 24.pl wiedza sen straszy policją.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław jest zagrożony. http://alfa.com.hel.neon24.pl/post/127998,kalejdoskop-polityczny

 .
Matematyka zawsze i wszędzie prawdę mówi.
Lecz, Bezwzględna Równowaga żywych organizmów w trójpodziale konstytucyjnym jest nieszkodliwa tylko przy sprawiedliwym dzieleniu mięsa spożywanego przez ludzi. 
Logicznie _ Żadna Konstytucja nie może ważyć ludzi jak mięso spożywcze:)))
nadużycie link skomentuj
goodness 13.12.2015 20:18:47
 
 
Skąd o tym wiesz?
//" Niech Pan powie Prawdę o "bombie", jaką przygotowała PO dla Nowego Rządu."//
Skąd o tym wie PKDK, że PO przygotowywała "bombę". Czyżbyście uczestniczyli w tymże przygotowaniu i sPiSku? Skąd też wiecie, że Pan Petru (konkurent PO i PiS-u) o tym wie? 
Czasem się trzeba trochę zastanowić nad tym co się pisze, bo można wylądować na Policji z podejrzeniem o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, jak pewien zdenerwowany klient ZUS- u, co w nerwach wykrzyknął, że "on zrobi porządek i wszystkich wysadzi" (miał na myśli ze stołków, a wyszło że w powietrze - w ramach pomyłki w zeznaniach poszkodowanych i prokuratorskiej interpretacji)
Ale cóż można się spodziewać po człowiekach co nawet za życzenia potrafią uderzyć w policzek, że docenią wysiłki polityka Ryszarda Petru który nawoływał do zawarcia kompromisu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, a nie do obalenia PiS-u. 
**********************
Pierwszy odesłałem Was do opinii prawnej Janusza Wojciechowskiego. Wbrew Waszej interpretacji jest ona przeciwko PiS-owi. Istotnie Trybunał Konstytucyjny orzekł o niezgodności ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, a nie orzekł o niezgodności uchwały sejmu wybierającej spornych sędziów Trybunału. Problem polega na tym, że PiS snując intrygę (do czego sami się przyznają i co wynika z Waszego komentarza)i uchwalając nowelizację ustawy o Trybunale Konstytucyjnym i podejmując na jej podstawie nową uchwałę o wyborze kolejnych (PiS-owskich) sędziów Trybunału zapomniał najprawdopodobniej o uchyleniu poprzedniej uchwały (i na tym polegał "bubel" prawny PiS), licząc iż zmiana ustawy przez PO zostanie w całości zakwestionowana przez Trybunał. Tak się jednak nie stało i są nadal w obrocie prawnym dwie uchwały Sejmu co do wyboru nowych sędziów Trybunału.
Jeżeli idzie o nieuczciwą zagrywkę PiS przez doprowadzenie do niemożności orzekania w pełnym składzie przez Trybunał, to Bozia kolejny raz odebrała rozum PiS-owi, ponieważ nie zgłosił w trybie art. 162 Kodeksu postępowania cywilnego (mającego zastosowanie z mocy ustawy o Trybunale Konstytucyjnym) zastrzeżeń co do składu Trybunału i intryga upadła na zasadzie: "kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada". W takiej sytuacji "cwaniakowi" pozostało tylko odmówić wykonania wyroku Trybunału Konstytucyjnego i odbierać "po amerykańsku" rozum zwolennikom PiS, aby w razie czego umieścić ich w szpitalu psychiatrycznym z mocy zmiany ustawy Kodeks postępowania karnego dokonanej za poprzednich rządów PiS, gdy Prezydentem był Lech Kaczyński, a Ministrem Sprawiedliwości Pan Ziobro.
Może więc tak o tej "bombie" powiecie, gdyż ona już wybuchła i można zgodnie z Biblią oceniać jej skutki - w przeciwieństwie do rzekomej "bomby" PO.
nadużycie link skomentuj
wiedza - sen 14.12.2015 05:23:58
------------------------
 
Polski klub Demokracji Kwantowej jako organizacja pożytku publicznego  występuje w obronie ludzkości.
Piszemy o bombie która bardzo dawno wybuchła, przed 224 laty, przez wpisanie równowagi trzy władzy do konstytucji, której bezwzględne skutki niszczą życie milionów ludzi na Swiecie i uniemożliowiają życie prawdziwej demokracji.
 
 
Dlaczego trwa obrona bomby matematycznej która wybuchła w drugim tysiącu n. e.  w zapisie konstytucji równowagi 3 władzy????  ( Lecz, trójka udowodniła, że jest bezwzględna nigdy nie pozwoli na działanie funkcji i zasadom liczby parzystej przyjaznej i bliskiej rozwoju człowieka)
 
 
 Łamanie prawa Matematyki jest przeciwko ludzkości XXI wieku, dlatego popieramy temat zmiany Konstytucji z uwzględnieniem wpisu czwór władzy w art !0.(z prawdziwą równowagą demokracji)..
 
 
Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław

 

KOMENTARZE

 • @AUTOR
  Odpowiedź dla wiedza sen:

  //" Niech Pan powie Prawdę o "bombie", jaką przygotowała PO dla Nowego Rządu."//
  Skąd o tym wie PKDK, że PO przygotowywała "bombę". Czyżbyście uczestniczyli w tymże przygotowaniu i sPiSku? Skąd też wiecie, że Pan Petru (konkurent PO i PiS-u) o tym wie?

  Czasem się trzeba trochę zastanowić nad tym co się pisze, bo można wylądować na Policji z podejrzeniem o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, jak pewien zdenerwowany klient ZUS- u, co w nerwach wykrzyknął, że "on zrobi porządek i wszystkich wysadzi" (miał na myśli ze stołków, a wyszło że w powietrze - w ramach pomyłki w zeznaniach poszkodowanych i prokuratorskiej interpretacji)
  Ale cóż można się spodziewać po człowiekach co nawet za życzenia potrafią uderzyć w policzek, że docenią wysiłki polityka Ryszarda Petru który nawoływał do zawarcia kompromisu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, a nie do obalenia PiS-u. //

  KPDK NIE WYPOWIADAŁ SIĘ W TEJ SPRAWIE..Notka była NOTKĄ MOJĄ - zaślepienie nie pozwoliło Ci doczytać... ???// - odpowiedź dla wiedza sen w komentarzu pod Jego wpisem. pozdrawiam. Helena
 • wiedza
  Już kilka razy polskich goi ostrzegał w minionym czasie agent Mossadu Juval Aviv o "wybuchu bomby" w Polsce. Spietru widocznie dostał wytyczne z Telavivu.
 • @kfakfa 14:54:43
  .
  Witam Serdecznie.Dzięki za wyjaśnienie.

  Nadchodzi zmiana i Polacy traktowani przez własną Konstytucję III RP za zwierzęta mają okazję zmienić zapis równowagi władzy w art 10. na zgodną z matematyką, dla ludzi.

  Eskimosi, stracą podstawę nazywania nas gojami:)
 • @alfa.com.hel 12:22:15 i autor artykułu
  //"Polski klub Demokracji Kwantowej jako organizacja pożytku publicznego występuje w obronie ludzkości.''//
  Proszę podać w takim razie numer KRS oraz orzeczenie sądowe zatwierdzające statut tej organizacji.
  Obrona ludzkości przez przedstawianie planu wymordowania sędziów Trybunału Konstytucyjnego to jak słusznie zauważa Zawisza Niebieski i mówiąc skrótowo jest robieniem ludziom wody z mózgu.
  Nieźle Was w tej Ameryce wyszkolili. Oj nieźle.
 • @goodness 14:39:08
  http://m.neon24.pl/62b4d3f1b618c8e4e13b6df91ea73cff,0,0.gif
 • @alfa.com.hel 11:07:35
  http://m.neon24.pl/c304ca3ddb8e2f25806a4095d346b390,0,0.jpg
 • @alfa.com.hel 11:10:21
  http://m.neon24.pl/44a0e4f3c9d85a5570a099420c7a0aeb,0,0.gif

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej