Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Polski węzeł gordyjski można rozsupłać.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konieczna jest naprawa miejsca początku biegu nici prawa przez usunięcie "Błędu motającego i blokującego" dostęp Polakom do stałej drogi Demokracji w Polsce.

A tu dziwni ludzie chcą bronić demokracji której niema:)

Zbyt częste wpadki złych decyzji polityków, wskazują na ukryty błąd w ustawie zasadniczej.

 Aby pozbyć się ciągłych i następnych niebezpiecznych, bardzo drogich dla społeczeństwa polskiego pomyłek należy ten błąd zlikwidować. 

Brak prawdziwej demokracji.
Mamy dziwną sytuację, gdzie obowiązek obrony konstytucji ( z błędem) wykonuje Trybunał Konstytucyjny, a obowiązek obrony ładu państwa dokładnie wykonuje Prezydent III RP Andrzej Duda - prawdziwą decyzją mianuje nowych sędziów trybunału konstytucyjnego.
 

 
Dlaczego w Polsce zmiany się muszą  zaczynać w połowie przepisów Trybunału Konstytucyjnego pilnującego ustawy zasadniczej z błędem plątającym prawo?

Klub Polskiej Demokracji Kwantowej od dawna proponuje pokojowe rozwiązanie tego węzła gordyjskiego, porządkiem się zaczynającym od początku drogi dla nici prawa demokracji w Polsce.
Tylko naprawa Konstytucji 1997 roku, czyli jasny porządek prawny usprawni  prawidłowo drogę dla nici polskiego prawa, które blokuje i pląta ciemny błąd zatwierdzony przez elity okrągłostołowe.


Polski Klub Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław proponuje:
Taki porządek naprawy drogi dla nici prawa w Polsce: 1. Konstytucja III RP, 2  Prawdziwy skład Sejmu i Senatu, 3. Prawdziwa demokratyczna ordynacja wyborczą, 4. Przepisy o Trybunale Konstytucyjnym

 

 

KOMENTARZE

 • Autor,
  Prezydent reperuje bo taki jego obowiązek!!
 • @ Autor
  O wiele więcej wiadomo, jak powinien wyglądać system polityczny i gospodarczy Państwa Polskiego, niż w jaki sposób wprowadzić taki system w życie.
  Głównym, nierozwiązanym, problemem jest likwidacja żydo-reżimowego systemu - właśnie to wymaga najpilniejszych i największych wysiłków ze strony świadomych Polaków.
 • @Rzeczpospolita 19:41:54
  //Głównym, nierozwiązanym, problemem jest likwidacja żydo-reżimowego systemu - właśnie to wymaga najpilniejszych i największych wysiłków ze strony świadomych Polaków.//
  Miło mi, ze mogę się z Panem zgodzić : POLSKA NIECH BĘDZIE POLSKĄ...
  Zróbmy wszystko, żeby była...
  Pozdrawiam serdecznie. Helena
 • @klementyna 18:50:55
  //Prezydent reperuje bo taki jego obowiązek!!//
  A CZYNI TO PEŁEN GODNOŚCI....I ODWAGI....
  Módlmy się, żeby Opatrzność czuwała nad Nim... Helena
 • @klementyna 18:50:55
  Witam serdecznie na moim blogu!
  Pierwszy Prezydent Andrzej Duda zaczął od przywracania ładu w Ojczyźnie i dużo ma do reperacji po swoich poprzednikach, którzy nie wykonywali swoich obowiązków należycie.
 • @goodness 20:30:45
  1. Sejm
  2. Senat.
  3. T.K.
  4. Prezydent

  No to mamy 4 prawda? Szkoda ze my Polacy nie mamy wpływu na własny kraj i naród.

  pozdr:)
 • @Rzeczpospolita 19:41:54
  Witam!
  Wolno ale ciągle W P S i Polska Demokracja Kwantowa są coraz bliżej wspólnego kierunku odzyskania Ojczyzny.
  Dobrze pamiętamy o problemie, który uważasz za główny, to się da załatwić na prostej drodze prawa, po likwidacji błędnych artykułów (przekrętów) w obecnej konstytucji i wymienionych artykułów przez Ciebie w notce http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/127676,czytamy-konstytucje-iiirp-haslo-rzucili-zydzi.

  Nie tylko przekręty prawne w konstytucji w art. 35, art. 104, art 220 podważają konstytucyjność ustawy zasadniczej dla rdzennych Polaków.
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej cały czas udowadnia blokadę demokracji w Polsce, właśnie przez 10 art. konstytucji i jej podział równowagi żywego podmiotu na trzy, co jest niemożliwe do wykonania, bez morderstwa.

  Jeśli ktoś twierdzi że demokracja ma równowagę w trzech podmiotach i jest możliwa, to niech odważnie stanie w środku podziału trójki:)

  Miło, że zaczynamy się rozumieć.
  Serdecznie Pozdrawiam
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • @Zorion 22:08:40
  Witam serdecznie na moim blogu.
  Zrównoważony podział władzy jest konieczną prawdą przy tworzeniu lub fałszowaniu demokracji.
  http://m.neon24.pl/7eeb21c006c41a04a4bddbb6b4258b73,14,0.jpg
  Z rysunku widać, że fałszerze są dobrze uzbrojeni:)

  Masz rację główny pierwszy podział demokracji jest na cztery kierunki.
  Ustrój demokratyczny na wyższym poziomie kultury jest podzielony na 12 i każda warstwa, każdej warstwie musi być równa.

  - Demokracja w nowym pojęciu równowagi czwór -władzy.

  - Podział władzy na cztery podmioty:

  1. Najwyższa władza lud (demokracja)

  2. Władza Ustawodawcza

  3. Władza Wykonawcza

  4. Władza Sądownicza

  - Immunitety, uwalniające przedstawicieli od obciążeń wraz z przywilejem nietykalności.

  - Ubezpieczenie immunitetu w firmie ubezpieczeniowej, chroni
  przed nadużyciami.
  http://nwsn.neon24.pl/post/112010,demokracja-w-nowym-pojeciu-rownowagi-czwor-wladzy
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
 • @Zorion 22:08:40
  Dużo wody w Wiśle upłynie zanim przyzwyczajeni ludzie do fałszywej równowagi trójki, się przekonają że 3 władza to jest największy błąd konstytucji, który likwiduje demokrację w Polsce.
  Pozdrawiam
 • Autor
  Wiem, że demokrację masz w sercu, ale czemu tego nie zaznaczasz jako rzecz pierwszoplanową, żeby mogła zaistnieć i w życiu publicznym naszego Narodu i Państwa?
  Tylko w dobrym duchu można budować coś, co będzie miało duszę, co będzie żyło, w sercach członków Narodu, co przetrwa.

  To jest rzecz od której trzeba zaczynać, żeby mieć pewność, że Konstytucja Państwa (rzecz drugoplanowa, a może i trzecioplanowa, jak trzeba będzie wcześniej przekonywać nieprzekonanych i pokonywać tych, co mają interes w tym, żeby pozostała stara) będzie pisana przez Patriotów i dla patriotów, zwłaszcza pisana przez ludzi dojrzałych w swoim człowieczeństwie (w więc i moralnych i prawych i sprawiedliwych, ludzi mądrych i dalekowzrocznych), pisana dla ludzi normalnych.

  Żaden z tych Twoich, przedstawionych powyżej punktów, nawet zrealizowany najlepiej jak to możliwe, jeszcze nie spowoduje, że demokracja będzie.

  Do tego też potrzebny jest zgodny duch Narodu, ofiary i poświęcenia, wyrzeczenia się egoizmów na rzecz potrzeb wspólnoty w pierwszej kolejności. Do tego praca i walka aż po możliwą ofiarę krwi.
  To trzeba pamiętać, że demokracja to również wolność, a prawdziwej wolności nikt nam nie da - ją trzeba wywalczyć.

  Nadto demokracja to proces - nie da się jej ustanowić i świętować zwycięstwo, tracąc czujność, popadając w bierność. Trzeba pamiętać, że każda władza podlega procesowi alienacji i zmiany kadencyjne niczego tu nie gwarantują. Zawsze musi być solidna, autentycznie obywatelska, prowadzona przez organizacje i ruchy obywatelskie, a jej zalecenia muszą być wykonywane. Zmiany na dobre dużo łatwiej jest ustanowić, jak je obronić przed reakcją złych.
  Zawsze i my będziemy musieli do niej dojrzewać i ją udoskonalać, ale i chronić - zwłaszcza przed kłamstwem i manipulacją, przede wszystkim ze strony wynikających z kłamstwa podróbek, a już szczególnie podróbek naszych najszlachetniejszych idei, czyli ideologii (z humanizmem w miejsce naszego człowieczeństwa dojrzałego na czele).
  Chronić tu głównie przed mediami kierującymi swój przekaz na rynek publiczny - prywatnymi lub przez prywatnych wrogów demokracji korumpowanymi.
  Ten rynek jest niezbywalną własnością Narodu - treść znajdującego się na tym rynku przekazu musi być zgodna z interesem Narodu. Tu też nas czeka walka. Walka nawet z władzami, które z jakich dziwnych motywacji mogą nie chcieć zadzierać ze stojącymi za antynarodowymi postawami mediów oligarchiami. Walka również z literą skorumpowanego prawodawstwa, czy literą "dziwnych" umów, nawet tajnych przed opinią publiczną, a co mowa akceptowanych przez Naród - będący władzą w demokracji.
 • @goodness 22:58:30
  "Z rysunku widać, że fałszerze są dobrze uzbrojeni:)"

  Jak by napisał 2x2=4,1 to by go gonili, ale ci uczciwi, co by go chcieli zrobić ministrem finansów.
  A tak, to tylko psuł złoty interes 25 procentowym lichwiarzom i gonią go nasłani przez Petru, co go oskarżył, że podważał zobowiązania Polski

  Za komuny był konkurs na dyrektora w fabryce i trzem kandydatom zadano to samo pytanie z matematyki: ile jest 2x2?
  Pierwszy odpowiedział "trzy", drugi "pięć", a trzeci: "czietyrie". Po naradzie stwierdzili: "Pierwszy nie, bo rozrzutny, drugi nie, bo będzie kradł, a więc wygrał trzeci".
 • @miarka 00:25:28
  Witam serdecznie i dziękuję za przedstawione uwagi.
  Demokrację szanuję pierwszoplanowo, od wielu lat zwracam uwagę na tragiczny ład konstytucyjny, tworzony przez błędy zapisane właśnie w konstytucji.
  Ład matematyczny cyferek dał ludziom kolorową informację w obrazach przesyłaną na odległość, dlatego zastosowanie porządku matematycznego do ratowania demokracji, uważam za Fakt którego żadne pokolenie nie powinno omijać.

  Duch Narodu nie może mieć przedstawicielstwa z piekła rodem, które szydzi z porządku cyferek.
  Masz rację.
  "Do tego też potrzebny jest zgodny duch Narodu, ofiary i poświęcenia, wyrzeczenia się egoizmów na rzecz potrzeb wspólnoty w pierwszej kolejności. Do tego praca i walka aż po możliwą ofiarę krwi.
  To trzeba pamiętać, że demokracja to również wolność, a prawdziwej wolności nikt nam nie da - ją trzeba wywalczyć.
  Oczywiście mamy doświadczenie zrywów wolnościowych, ale teraz czas na matematyczny schemat którym każdy demokrata obliczy sobie demokrację. Żadnych wojenek z władzą, która czyta ten sam schemat budowy cyfrowej demokracji nie przewiduję

  Trudno się dziwić wszystkim przyjmującym ordery, że nie widzą nieodwracalnych skutków szyderstwa z podstawowego liczenia władzy do trzech..i legitymizują fałszywy stan kadencyjnej stałej większości ( dyktaturę czasową co 4 lata) jako demokrację.

  Mam nadzieję, że Klub Polskiej Demokracji Kwantowej będzie zaproszony do zespołu tworzącego demokratyczną konstytucję.
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
 • @miarka 01:23:37
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/img/symbole/fla.gif
  Konkurs 2 x 2, czy 2+2 powinien obowiązywać wszystkich przedstawicieli narodu budującego nową konstytucję dla Polaków.

  Fundament o idealnej równowadze to fundament demokracji, bo pochyłej równi się "Ona" nie utrzyma nawet 1 sekundy:)

  Zwolennicy konstytucji z parzystą trójką, nic wspólnego z równowagą demokracji nie mają.
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław.
 • @goodness 11:40:37
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/img/symbole/fla.gif
  Polska norma dla "NOWEJ" Konstytucji Polskiej i UE

  RÓWNOWAGA w każdym czasie daje: prawdę, równouprawnienie, sprawiedliwość i możliwość działania i życia DEMOKRACJI.
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • @goodness 12:26:58
  "RÓWNOWAGA w każdym czasie daje: prawdę, równouprawnienie, sprawiedliwość i możliwość działania i życia DEMOKRACJI".

  RÓWNOWAGA ... daje: prawdę, równouprawnienie;

  RÓWNOWAGA w każdym czasie daje:... sprawiedliwość i możliwość działania i życia DEMOKRACJI;

  ale żadna RÓWNOWAGA nie daje: prawdy
  o naszej rzeczywistości.
  Ona musi być już wcześniej, ZANIM zaczniemy proces ważenia. Aby więc ważyć, potrzeba, aby tymi co ważą byli ludzie uczciwi, ludzie sprawiedliwi, aby na sędziów wybrani byli ludzie sprawiedliwi.
  I to Naród musi tych sędziów wybrać.

  Pisałem kiedyś o konieczności "zespawania" każdej z władz przedstawicielskich z Narodem. To może zapewnić tylko i wyłącznie wybranie sędziów spośród najlepszych synów Narodu Polskiego, ludzi najdojrzalej okrzepłych w swoim człowieczeństwie, najprawdziwszych patriotów.

  Jest wielka potrzeba najpierw "odkleić" tych, co nam przykleił Stalin i jego naśladowcy, włącznie z tymi już "liberalnymi" i "postępowymi", czy "nowoczesnymi", a następnie dokonać selekcji w środowiskach autentycznie narodowych, zwłaszcza w organizacjach i ruchach obywatelskich i dopiero dopilnować by tylko spośród nich Naród wybierał tych, co będą rozstrzygali jego sprawy.

  W kwestiach ważenia nie wolno nam ufać żadnym pośrednikom, żadnym przedstawicielom, żadnym innym władzom - tu wchodzą w rachubę wyłącznie wybory bezpośrednie.

  Mało tego - "ważenie" dotyczy spełniania zawieranych umów, sprawiedliwego wypełniania zawartych w nich praw, obowiązków oraz osiągania celowości. Samych tych umów nikt nie może więc zawierać w naszym imieniu, nikt nam praw i obowiązków narzucać - tu musi być jasno, jednoznacznie wyrażana nasza wolna i świadoma rzeczywistości, oraz zagrożeń wola.
  Tu więc jest konieczna obywatelska kontrola poczynań władz.
  Potrzebna i zdolność do opracowywania wiążących dla władz państwowych zasad, norm, definicji terminów występujących w polityce, a nawet konkretnych aktów prawodawczych.
  Prawdziwa władza w państwie demokratycznym to naród.
 • @goodness 11:09:14
  "Mam nadzieję, że Klub Polskiej Demokracji Kwantowej będzie zaproszony do zespołu tworzącego demokratyczną konstytucję".

  A ja mam nadzieję, że do wszystkich, że takich zespołów będzie kilka, a Naród wybierze jeden z projektów w referendum.
 • @miarka 15:44:21
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/img/symbole/fla.gif
  Tylko czwór-władza daje możliwość pielęgnowania i szanowania równowagi demokracji, bez równowagi TRÓJ_WŁADZA ciągle będzie budowała drogę dyktatury dla mniejszości, lub większości.

  Moim zdaniem nie potrzeba żadnych zespołów, bo oczywista naturalna matematyczna równowaga po wybraniu w referendum ( czwór-władza), swoim prawdziwym systemem demokracji wszystkie inne błędy sama naprawi.
  Można przyśpieszyć.
  Jutro referendum w sprawie czwórki władzy i we wtorek mamy pierwszy dzień działania w Polsce warunków ożywiania i reanimacji polskiej demokracji przy stopniowym likwidowaniu wielu błędów i oszustw tworzonych przez dyktat większości lub mniejszości...

  Szkoda forsy i czasu na zespoły, które wychowała fałszywa równowaga, wielu nie chce zmian z powodu nadchodzącego porządku a tu na wczoraj się należy Polski Szacunek i Polską Wierność matematycznej ludzkiej równowadze:)
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • @miarka 15:40:50
  .
  Z tym pisaniem o zapewnienie warunków czy można bez pieniędzy?

  ...ale żadna RÓWNOWAGA nie daje: prawdy
  o naszej rzeczywistości.......

  Jak chcesz się przekonać to zapraszam, przyjedź do mnie i się sprawdzimy na rękę kto zwycięży w rzeczywistym czasie:)
  Serdecznie Pozdrawiam
 • @miarka 15:44:21
  //A ja mam nadzieję, że do wszystkich, że takich zespołów będzie kilka, a Naród wybierze jeden z projektów w referendum.//

  Tez mam taka nadzieje- pozdrawiam. Helena
 • @ Prawda o naszej rzeczywistości
  .
  Moim zdaniem lepsze warunki pracy nad nową konstytucją, dla kompetentnych zespołów specjalistycznych daje warunek możliwości prawdziwej równowagi demokracji.

  A obecna propozycja powołania w warunkach, ( dziwnej równowagi konstytucyjnej liczby nieparzystej władzy) zespołów z łapanki to strzał we własne kolano bo mogą prowadzić dyskusję nieskończenie długo z pewnym na 100% brakiem wyniku:)
 • @goodness 18:52:12
  http://m.niezalezna.pl/uploads/still2015/144924190111173073593.jpg

  http://m.niezalezna.pl/73593-tak-viktor-orban-poradzil-sobie-z-trybunalem-konstytucyjnym#.VmIOusjilNE.facebook
  Węgrzy mieli już dość skompromitowanego postkomunistycznego rządu, którego lider, premier Ferenc Gyurcsány, sam przyznał: „Kłamaliśmy rano, wieczorem i w nocy”.
 • @goodness 18:13:33
  "...ale żadna RÓWNOWAGA nie daje: prawdy
  o naszej rzeczywistości.......

  Jak chcesz się przekonać to zapraszam, przyjedź do mnie i się sprawdzimy na rękę kto zwycięży w rzeczywistym czasie:)"

  Ależ na tej drodze prawdy o naszej rzeczywistości nie poznamy. Poznamy jedynie RELACJĘ między prawdami o rzeczywistości naszych sił fizycznych. Do poznania samej prawdy potrzebne są już kryteria obiektywne.
 • @miarka 23:59:25
  Wiem że drobny wycinek relacji siły dwóch ludzi jest prostym mikro przykładem relacji w otaczającej nas rzeczywistości.
  Oczywiście, nieskończenie długą listę podobnych relacji można przedstawiać a rzeczywistość bezpieczeństwa ciągle posiada nowe nieodkryte prawdy.

  Dziękuję za rozszerzenie bardzo ważnego tematu o prawdzie przy temacie rozwiązywania problemu błędu równowagi demokracji, którą rzeczywiście i skutecznie deformuje Nam Polakom błąd w obecnej konstytucji.

  Jest dzisiejsze tabu demokracji zainfekowanej przyboczną dyktaturą, z bezwzględnym dziwnym sposobem obrony przez Trybunał Konstytucyjny szkodzących Polsce fałszywych zapisów i art. w KONSTYTUCJI III RP.
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36024/andrzej_duda_agencja_gazeta_625.jpeg
  Pan Prezydent Andrzej Duda ma bardzo dużo pracy do wprowadzenia porządku w tym temacie TABU, czyli prostowania Skrzywionej Konstytucji prowadzącej Polaków w maliny.. Boże chroń prezydenta!!!
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • @goodness 10:59:42
  Jak najbardziej zgadzam się z tym, co piszesz, ale jedną rzecz jeszcze doprecyzuję.
  Chodzi o sens modlitwy.
  Otóż jest on jest wtedy, kiedy już robimy sami wszystko w danym temacie, co w naszej mocy, do czego mamy już siły i środki, a nawet z wymodloną Bożą pomocą, by spełniło się to o co się modlimy.

  Prezydent jest bardzo ważny, ale to tylko nasz przedstawiciel, reprezentant, któremu powierzamy demokratyczny mandat.

  To nasza siła jest jego siłą. To nasza słabość jest jego słabością.
  To nasze inicjatywy i wartości mają być jego inicjatywami i wartościami.
  To my musimy być zawsze duchem o krok przed nim.
 • @miarka 14:33:00
  Chodzi o sens modlitwy.
  Otóż jest on jest wtedy, kiedy już robimy sami wszystko w danym temacie, co w naszej mocy, do czego mamy już siły i środki, a nawet z wymodloną Bożą pomocą, by spełniło się to o co się modlimy....

  Mamy wszystko o czym piszesz nawet:
  Mamy dowód błędu, matematycznego, a żaden Sąd na świecie nie może go tolerować, bo to zbrodnia przeciwko ludzkości.
  Wraz z modlitwą, kierujemy pismo do ministra sprawiedliwości, o usunięcie błędnej przez 223 lata równowagi w Konstytucji III RP w/g żywej trój-władzy podziału Monteskiusza.

  Uważam że zaproponowany przez Klub Polskiej Demokracji Kwantowej I system - Czwór-władzy daje możliwość tworzenia prawdziwej równowagi w każdym momencie z łagodną możliwością ożywiania prawdziwej demokracji razem z porządkiem rozwoju wszystkich warstw i wolnością społeczeństwa w kraju nad Wisłą..
  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej