Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Droga do Demokracji zamknięta.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kofucjusz pisał, iż Naprawę państwa należy zacząć od naprawy pojęć https://pl.wikiquote.org/wiki/Konfucjusz . Klub Polskiej Demokracji Kwantowej wskazuje błędy, lecz są otoczone milczeniem. Czy przyzwyczajenie człowieka jest mocniejsze od logiki?

Bóg stworzył doskonały porządek dla wszystkich ludzi. Lecz, ludzie zapomnieli o obowiązku szanowania tego co dostali w prezencie od Boga.
 

Szeroka czteropasmowa piękna autostrada do demokracji jest ZABLOKOWANA całkowicie.

Tylko połączenie Polaków w celu naprawy przejścia do Boskiego Porządku Demokracji zapewni wszystkim upragnione szczęście i radość.

 Jerzy Dobrowolski  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej  Warszawa 16 - 07 - 2015 rok.

 

KOMENTARZE

 • Warto przeczytać,
  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/124180,kiedy-u-na-nas
 • @goodness 20:25:39
  Witaj !
  //Bóg stworzył doskonały porządek dla wszystkich ludzi. Lecz, ludzie zapomnieli o obowiązku szanowania tego co dostali w prezencie od Boga.//
  Człowiek zatraca instynkt samozachowawczy... Bóg stawia znaki ostrzegawcze, posyła ludzi....JEZUS POWIEDZIAŁ: "JA JESTEM DROGĄ"
  Ale człowiek, niczym ćma, wybiera kurs ku śmierci:
  " Ćmy instynktownie ko­rygują kurs i zbliżają do światła, czego rezultatem jest lot spiralny, na ogół ku śmierci. "
  //Źli ludzie zbudowali blokadę"- wierzę jednak w to, że większość ludzi wybiera DROGĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, DROGĘ ŻYCIA. Wierzę, że Polacy zjednoczą się i usuną tych, co tą blokadę budują... Nie będzie łatwo- ale wierzę, że przyjdzie zwycięstwo. Musimy wytrwać. Pozdrawiam Cie serdecznie- w Bogu nadzieja . Helena
 • @alfa.com.hel 21:55:24
  .
  Bedzie ciężko, ponieważ lenistwo oszukanych Polaków osiągnęło najwyższy poziom.
  Brak systemu równowagi jest aktem zabijania narodu pod murem braku sprawiedliwości i niszczenia demokracji.

  Prosty system dziesiętny rozleniwił osoby człeko podobne i zrobił z nich przedmioty, lub zwierzęta.
  Tylko doskonale zbudowani ludzie przez Boga mogą zostać podmiotami demokracji i zacząć, prawidłowo liczyć swoją energię.
  Na początek dwunastkowym sposobem, dokładniejszym o dwie liczby całkowite od systemu dziesiętnego..

  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej - Warszawa Wrocław
 • @goodness 22:35:26Tylko doskonale zbudowani ludzie przez Boga mogą zostać podmiotami demokracji i zacząć, prawidłowo liczyć swoj
  Masz rację !
  //Tylko doskonale zbudowani ludzie przez Boga mogą zostać podmiotami demokracji i zacząć, prawidłowo liczyć swoją energię.
  Na początek dwunastkowym sposobem, dokładniejszym o dwie liczby całkowite od systemu dziesiętnego..// Pozdrawiam. Helena
 • @alfa.com.hel 10:39:42
  Witam Heleno!

  Miło mi, że Ty Pani z wyższym wykształceniem się ze mną zgadzasz, bo temat równowagi energii Polaków potrzebuje starannego opracowania.

  Dziękuję Ci że jesteś mam nadzieję, że inni nie będą się wstydzić swego wyższego wykształcenia, które jest cenne tak samo jak zawodowe i techniczne, bo proporcje równowagi demokracji kwantowej nie pozwalają na dowolność i widzimi się projektanta.

  Witaj w Klubie Polska Demokracja Kwantowa
  Serdecznie Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej