Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 6044 komentarze

Polska Demmokracja Cyfrowa

goodness - Warunkowym odruchem człowieka jest jego osobista wola życia po jasnej lub ciemnej stronie demokracji. Matematyka prawdę Ci powie - Polska Demokracja Kwantowa. Autor koncepcji Jerzy Dobrowolski

Wejście do demokracji nie koniecznie musi być wojenne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do obliczania energii człowieka, wystarczy w szkołach system dziesiętny, obowiązkowo zastąpić systemem dwunastkowym (precyzyjniejszym)

  Wejście do prawdziwej demokracji nie koniecznie musi być wojenne

Polska Demokracja Kwantowa str. 247

 

Błąd w niedokładnym liczeniu energii człowieka "systemem dziesiętnym" pozwala zadłużać kraje.

 Przejście na system dwunastkowy można spokojnie już zaczynać we wszystkich szkołach na całym Świecie.

A wielkie zadłużenia krajów  można kasować pokojowo i unieważniać, zamiast wojną nuklearną, faktem błędnie stosowanego systemu dziesiątkowego do liczenia energii człowieka.

Przy okazji należy skasować drugi błąd:

  - i wykreślić go - system podziału trój władzy, który jest „oczywistym wiekowym błędem” zapisanym we wszystkich konstytucjach, a na jego miejsce, należy wpisać systemy czwór władzy uwzględniający najwyższą władzę narodu, czyli demokrację. Takim prostym papierowym sposobem można uratować życie demokracji i życie wiele milionów ludzi oszukanych najwyższymi ustawami przy milczących w akademiach profesorach - „o zapisie równowagi trójpodziału władzy, niby Monteskiusza”. 

 Polska Demokracja Kwantowa

Co jest błędem, a co prawdą

„Demokracja    greckie Δημοκρατία, pochodzi od δμος =„lud“ i κράτος =„siła; moc; panowanie/rządy“ i oznacza stan społeczności: siła ludu, silny lud, tzn. taki stan, w którym lud sam decyduje od swym losie.”- prawda

- Dalej system dziesiętny wszystkich prowadzi do bajek mitów horrorów o demokracji np: 

Ten stan jest z reguły krótkotrwały, gdyż szybko tworzą się grupy "elity" władzy, które usiłują panować/rządzić ludem, ten proces przebiega zwykle od biurokracji, przez arystokrację do plutokracji. Jest więc błądem utrzymywać, że demokracja jest systemem politycznym, acz zarówno biurokracja, jak też plutokracja, także arystokracja jako "demokracja szlachecka", chętnie się jako demokracja w swej propagandzie systemowej prezentują.

 Wzorcem naszej demokracji jest demokracja starogrecka, która jak wiadomo bazowała na niewolnictwie, było ok. 10% obywateli, którzy z demokracji profitowali i reszta 90% niewolników. W demokracji rytualnej jak Polska obowiązuje podobny klucz, jest też ok 10% najbogatszych którzy z systemu profitują i 90% które na nich pracuje, ale nie spostrzegają nawet, że pełnią funkcję niewolników.

 Polskę można zaliczyć do plutokracji, co wyraża deklaracja obecnego reżymu o przynależności do kapitalizmu. Plutokracja jest rabunkowym systemem politycznym, z jedynym celem państwowym wywłaszczenia reszty społeczeństwa, który to system można śmiało zakwalikować jako przestępczy z punktu widzenia 90% społeczeństwa. Łamanie prawa dokonywane jest dwoma sposobami:

 a. pospolite przestępstwo: kradzież (wywłaszczenie), oszustwo, mord, terror

 b. modyfikowanie prawa (iluzja praworządności), które zbyt surowo chroni lud i przeszkadza w jego wywłaszczeniu, czy represaliom i terorowi wobec społeczeństwa, przejawia się to w stałych reformach, por. reformę sądowniczą, czy deregulacja zawodów.

 Z reguły przyjmuje demokracja formę demokracji rytualnej, w której "kapłani" z tzw. partii politycznych odprawiają z całą powagą rytuału swe egzorcyzmy jak wybory, manifestacje, "spontaniczne" reakcje czy ekscesy chuligańskie (por. 11.11) (organizowane przez służby wyspecjalizowane, n.p. służby tajne i policję jak też firmy reklamowe, szczególnie przed rytuałem tzw. wyborów). Ważnym instrumentem demokracji rytualnej są media n.p. w Polsce

//pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

 

KOMENTARZE

 • Energią człowieka można oświetlać boisko:)
  http://www.sport.pl/pilka/1,64946,16628800,Pele_otworzyl__inteligentne__boisko_w_fawelach_w_Rio.html
  http://i.iplsc.com/pele/0003IDBQJ8LBT57O-C116-F4.jpg
 • 90% biednych pracuje na bogatych?:)
  90% Polaków oddaje pieniądze:
  a) bogatym
  b) państwu opiekuńczemu (socjalizm)??

  Ja obstawiam B.

  W demokracji nigdy nie wystąpi kapitalizm, zawsze lud będzie szukał opieki w postaci socjalu, socjalizmu.

  Np. demokracja szlachecka - szukali opieki i znaleźli - przywileje szlacheckie (odpowiednik socjalu).

  Kradzież w imię solidarności społecznej, pod pretekstem biedy: "ja jestem biedny, a Tobie się udało. Wyskakuj z kasy - solidaryzuj się ze mną":))

  Demokracja do usunięcia. Lud nie jest w stanie rządzić, krzywdę sobie robi. A wybrani przez lud rządzący to cwaniacy, którzy wykorzystują prostych ludzi.
 • @Jam jest Panicz 09:50:32
  Dzięki za odpowiedź jesteś odważnym człowiekiem i godnie bronisz swojego przegranego już stanowiska.

  Odpowiedz - PO co ludziska zawsze muszą szukać socjale i socjalizmu w kapitalizmie? ........... Gdy w demokracji będą żyli swobodnie i porządnej równowadze?
  „Przywileje szlacheckie (odpowiednik socjalu) dawały przewagę jednej grupie”?…….., więc słowo demokracja tu nie pasuje bez równowagi społecznej i "Absolutną utopią" jest jakaś większość uprzywilejowana w demokracji:)
  Kradzież w imię solidarności społecznej, pod pretekstem biedy: "ja jestem biedny, a Tobie się udało. Wyskakuj z kasy - solidaryzuj się ze mną":)) ……..Też jest złym przykładem, promującym błąd podziału równowagi i żadną demokracją nie jest :))
  Demokracja do usunięcia? ….. Odwrotnie! DEMOKRACJĘ należy wydobyć na powierzchnię od tysięcy lat, aby ludzie wreszcie zobaczyli jej piękne kolory.
  Piszesz, że „Lud nie jest w stanie rządzić, „krzywdę sobie robi”, ....... To do jakiej grupy zaliczasz żywych osobników siedzących przy komputerach?
  A wybrani przez lud rządzący to cwaniacy, którzy wykorzystują prostych ludzi…… Odpowiem jak odpowiesz na moje powyższe pytania:)

  Polska Demokracja Kwantowa

  Serdecznie pozdrawiam
 • @
  – nie można dziwić się oszustwom jasnej sfery.

  Tak było przed wojną i tak jest, bo jasna strona sfery, jest pod ochroną prawa i nawet konstytucji z celowym błędem, skrupulatnie przestrzeganym, pilnowanym przez urzędników.

  Nie mogą postępować inaczej zgodnie z sumieniem natury człowieka, bo stracą premię, lub jeszcze gorzej - deficytową pracę:)

  Tylko gdzie, HONOR, SUMIENIE i Przysięgi w służbie narodu, którego?

  Polska Demokracja Kwantowa
 • @goodness 20:42:41
  Piszę o demokracji, która do tej pory nie zdała egzaminu w dyskretnej swojej formie.

  Proponuję jawną kwantową formę demokracji, aby pod wpływem natury światła i obserwacji nie zachodziła interferencja kompetencji, zgodność kierunków działania, lub przeciwność kierunków działania, mogąca zniszczyć ludzkość na ziemi............................ Czas na kwanty:)

  Polska Demokracja Kwantowa.

  http://magdala.neon24.pl/post/112817,cztery-kroki-do-wolnosci
 • System dwunastkowy?
  Jakby Bóg chciał, byśmy liczyli w tym bezbożnym systemie dziesiątkowym, to dałby nam dziesięć palców w rękach.

  Oh wait.

  A na poważnie, czemu dwunastkowy a nie powszechniej znany szesnastkowy? I jakie to w ogóle znaczenie ma, skoro to tylko notacja bez fundamentalnego znaczenia?
 • Nie należy ratować tonącego.
  .
  @messere 14:50:40

  "System dwunastkowy? "
  10 podzielny przez 1, 2, 5, 10
  12 podzielne przez 1,2,3, 4, 6, 12
  Tuzin jest łatwiej dzielić. Sumerzy używali nawet system 60-tkowy.

  Propozycja systemu dwunastkowego jest wcale niezła, jeżeli zamierza się coś z innymi dzielić, dla łapczywych jest chyba lepszy dziesiątkowy.

  "szybko tworzą się grupy "elity" władzy, które usiłują panować/rządzić ludem ", tę tendencję usiłuje
  Panicz wzorowo udokumentować:

  "demokracja szlachecka - szukali opieki i znaleźli - przywileje szlacheckie (odpowiednik socjalu).

  Kradzież w imię solidarności społecznej, pod pretekstem biedy: "ja jestem biedny, a Tobie się udało. Wyskakuj z kasy - solidaryzuj się ze mną":))"

  "demokracja szlachecka" to "odpowiednik socjalu", ale "solidarność społeczna" jest już "kradzieżą", jeśli odnosi się nie do szlachty ale do "biedy". To dość poważnie zakorzeniony sposób rozumowania, na który pracowały wieki indoktrynacji.

  Inne pytanie. Do kogo należy natura ? Jak wiemy zarówno osoby prywatne jak i koncerny zgłaszają, zgoła zapewniają sobie wyłączne prawo własności do obszarów ziemi, zasobów surowców czy nawet kombinacji genów (patrz n.p. Monstanto, Syngenta), o patentowaniu metod nie zapominając.

  Tu interesująca refleksja ludów przedkolumbijskich na kontynencie nazywanym Ameryką, wg. ich światopoglądu jest ziemia Paczamama (Matka Ziemia), to jest dla nich świętość, stawiają pytanie: Czy można wziąć w posiadanie część matki ?

  > http://adnovum.neon24.pl/post/112685,wojna-domowa-na-ukrainie-9-09-2014r-trzeci-dzien-rozejmu#comment_1016518

  Czy należy ratować topiącego się ?

  Dwie odpowiedzi są możliwe.

  Naturalnie nie, gdyż własne ryzyko jest tak duże, że od tonącego nie można w krótkim czasie jaki pozostaje wynegocjować zapłaty za pomoc, która by usprawiedliwiała podjęcie takiego ryzyka. Z drugiej strony podstawową racjonalną zasadą kredytu, ratunek jest akcją na kredyt, jest wymóg tym wyższego oprocentowania (lichwy), im bardziej potrzebujący jest kredytobiorca, co zresztą jest dla kredytobiorcy zrozumiałe, potwierdza to nawet powiedzenie: "Królestwo za konia!".

  Wniosek. Poprawnie wyszkolony człowiek w naszym ekonomicznym systemie, nie powinien nigdy udzielić pomocy tonącemu, ten kto udziela jest nieukiem i nie należy do naszego systemu wartości.

  Jaka byöay druga odpowiedź ?

  Czy III Rzeczpospolita jest państwem opiekuńczym ? Czy nasza demokracja jest państwem opiekuńczym ?

  Tak, jedynie dla ratowania banków systemu euro oddał do dyspozycji pan Tusk, premier tego państwa. 300 miliardów zł., w sume państwa tego demokratycznego systemu UE przewidziały do ratowania wkładów miliarderów i milionerów w bankach UE, system ESM, ok. 2 biliony euro. Przy tej szczodrobliwości systemu socjalnego dla najbogatszych można śmiało powiedzieć, że nasz system jest systemem opiekuńczym.
 • @messere 14:50:40
  A na poważnie, czemu dwunastkowy a nie powszechniej znany szesnastkowy?
  I jakie to w ogóle znaczenie ma, skoro to tylko notacja bez fundamentalnego znaczenia?”

  Witam w skromnych progach Polskiej Demokracji Kwantowej.

  Dlaczego nie system 16, tylko 12 na przejście z systemu dziesiętnego do prawdziwej demokracji?
  Ponieważ nawet w notacji płynne przejście na wyższy poziom kultury dla miliardów ludzi jest możliwe i bezpieczniejsze niż sposób skokowy.

  Jako ludzkość wreszcie będziemy prawidłowo połączeni z prawdziwą amplitudę czasu 12 godzin dnia i 12 godzin nocy i osiągniemy wiele prawidłowości naturalnych, danych człowiekowi doskonale zbudowanemu przez Boga. Prosty system dziesiętny, który dla zwierząt i przedmiotów jest obojętny z ludzką doskonałością ma niewiele wspólnego:)
 • @Laznik 15:59:16
  Witam

  Dziękuję za wspaniały wpis w tym samym kierunku. Szkoda, że tak mało osób wie, że są doskonale zbudowani na ziemi i przygotowani do odpowiedzialności wspólnej za bezpieczeństwo Ziemi, własne życie, oraz przetrwanie gatunku ludzkiego.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @goodness 16:52:53
  Jest mi niezmiernie przykro, nie moja działka, nie czuję tematu
 • @Płachtycz 12:37:27
  Nie czujesz tematu bo, nie chcesz wiedzieć jak działa system energii człowieka w zgodzie z osią czasu. system-12/12 - godzin. Doskonale zbudowany człowiek przyzwyczaił się do podstawionego systemu 10/12 godzin i nie czuje tematu:)

  Serdecznie Pozdrawiam
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Polska Demokracja Kwantowa Jerzy Dobrowolski

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej